לחניכי הטיס בעתיד ולחולמים לעוף לפני שתחליטו על מדריך טיסה, הייתי רוצה לשתף אתכם בחוויה האישית שלי עם גדי אדן המדריך שלי.
 
שלא כמו רוב חניכי הטיס, מעולם לא קיננה בי התשוקה להיות טיס חרף טיסות העבודה המרובות ברחבי העולם, תמיד הייתי נפעם וקצת חושש מהדבר הזה שחוצה אוקיינוסים בגובה 40.000 רגל.
 
הכול התחיל מצפייה ביו טיוב במטוסים שונים ומשונים דבר שתמיד עניין אותי,תוך כדי צפייה קפצה פרסומת "בא להיות טיס" היום קל יותר מתמיד להגשים חלום וכ"ו... עפי' הפרסום נראה שלהוציא רישיון אופנוע זה יותר מורכב(חברה קצת נסחפתם), בכל מקרה אמרתי בוא ננסה התקשרתי למספר שהופיע ענה לי מדריך טיסה ידוע לאחר חמש דקות שיחה הבנתי שלא נסתדר, עכשיו כבר תפס אותי החיידק התחלתי לחפש הגעתי לאתר של גדי קראתי, למדתי והתקשרתי מעברו השני של הקו ענה לי אדם נעים הליכות דיבר עניינית וקבענו להיפגש למחרת בשבע בבוקר ( לא קל להוציא אותי מהמיטה בשעה בזאת) לטיסת הכרות.
 
אחרי חצי שעת טיסה נפל לי האסימון, גם אני רוצה!!
 
קורס הטיס עם גדי הייתה חווית למידה מרתקת, אשר כללה תסכולים לא מעטים, גדי בנחישות וברגישות ידע להחמיא וגם לתת בראש כשצריך, ההתעקשות על בטיחות ורמת הטסה גבוהה הינה אבן דרך בחייו כמדריך.
 הנסיעה לארה"ב לשבוע טיסות שמטרתן לשפר את הרמה, ההקפות בהרצליה בחודשי החורף עם רוחות צולבות כשהפקח שואל את עצמו מי הם שני המטורללים שטסים היום, גרמו לתחושה כי לגדי באמת איכפת מהחניך שיצבור ניסיון עד כמה שניתן.
 
כמו שאמר הבוחן שהעניק לי את רישיון הטיס 'תגיד למדריך שלך שהוא עשה עבודה טובה'
 
אם עוד לא הבנתם אני ממליץ בחום על גדי
 
שוב תודה גדי על הכול,
 
יוסי פלאי
 
גדי אדן - נייד: 052-6890340 מייל: gadan2@gmail.com
Harmon-ya Design studio
לייבסיטי - בניית אתרים