המלצה על גדי:

את גדי הכרתי בחודש אוגוסט בשנת 2004 במהלך ביקור ב"נשר" כאשר התעניינתי לגבי הוצאת רשיון טיס לאווירון. התפתחה בינינו שיחה שבה סיפרתי לגדי על הרקע שלי מאולטרלייטים כבעל רשיון טיס צרפתי וגדי סיפר שגם לו יש רקע בתחום כמדריך. לאחר זמן-מה קבעתי איתו טיסת היכרות שבה למדתי מעט על תפעול הססנה 152 והבנתי שמדובר במדריך עם ידע ונסיון רב. מכיוון שבתקופה בה הכרנו עוד לא מלאו לי 17 שנים, נאלצתי לחכות עד חודש יולי 2005 כדי להתחיל את הקורס עם גדי.

בקורס קיבלתי מגדי ידע רב ואת הכלים להתמודדות עם מצבים שונים, כל זה אודות למקצוענות הגדולה שלו. לפני כל טיסה ערכנו שיחה לגבי מה שמצפה לנו באותו היום ולאחר הטיסה שיחה על מה שעשינו.
כל שיחה כזאת לוותה בהסברים מפורטים באיורים (מצורפת דוגמה ליצירתיות שלו) ותמיד ברוח טובה.
הזמינות הגבוהה של גדי איפשרה לנו להתקדם בקצב מהיר בטיסות, לעיתים אף שתי טיסות ביום, וכך הוא הכין אותי מהר מאוד לסולו.
בהמשך גם הכרתי אהבה נוספת של גדי, ניווט. בזכות הנסיון הרב מאוד של גדי בנווטות רכשתי ידע רב בנושא שכלל בין היתר ניווטים במרשים חריגים בגובה נמוך שאיפשרו לי "להתחבר אל הקרקע" ולבצע ניווטים מדויקים מאוד.

לאחר קבלת הרשיון, פניתי אל גדי גם בשביל לבצע את ההסבה לססנה 172. כצפוי עם גדי, התחברתי אל המטוס מהר מאוד ותוך מינימום זמן הוא אישר לי שאני כשיר לטוס עליו.

גדי מקפיד מאוד על כל פרט במהלך הלימוד על מנת שהחניך יוכל כטייס לטוס בביטחון וכדי שישרה גם על הנוסעים שלו בעתיד הרגשה של ביטחון.

תודה גדי על הידע והנסיון שהענקת לי,
אביחי אופיר.

האיורים של גדי:

 
 
גדי אדן - נייד: 052-6890340 מייל: gadan2@gmail.com
Harmon-ya Design studio
לייבסיטי - בניית אתרים