מנדי לופטין
טל': 052-2459384
Mendy.Lupatin@Marsh.com
www.marsh.com

‏27 נובמבר, 2006

גדי שלום,

הנדון: המלצה

את טיסת ההיכרות שלי תכננה עבורי אשתי כמתנת יום-הולדת בשנת 1999 . אך החיידק המשיך לקנן בי עד ספטמבר 2002 עת החלטתי לממש את החלום ויהי מה.
וכך, ללא כל רקע או קשרים בענף התעופה ערכתי "שופינג" בין בתי הספר לטיס בחיפוש אחר בי"ס ומדריך וכאלה פגשתי לא מעט.
אל גדי הפנה אותי בעל בי"ס לטיסה בו התעניינתי, גדי ישב לו בלובי עם חיוך רחב, (שאח"כ הסתבר כי זה לא מש מפניו אף פעם), והתפתחה לה שיחה מעניינת וקולחת. גדי שוחח עימי בגובה העיניים שיחה בה הוא שותף להתלהבות שלי, אך גם מוודא שברורה לי התמונה האמיתית על כל הכרוך בלימודי הטיס.
בסופה של אותה שיחה חשתי בתוכי כי זה האיש אותו אני רוצה שישב לצידי בתא הטייס חשתי שמה שחשוב לו הוא הצלחתי בלימודים ולא היותי עוד חניך ברשימה.
במהלך הלימודים למדתי להכיר מספר תכונות אשר לדעתי מייחדות את גדי ובהן: מקצוענות, הקפדה על כל פרט, בטיחות מעל לכל והחשוב מכל, יחסי אנוש מעולים ותמיכה ברגעי משבר וכאלה, לא חסר.
נכונותו של גדי להבטיח את הגעתי כחניך לקו הגמר הייתה נר לרגליו. הדברים באים לידי ביטוי בהכנה מדוקדקת לפני כל שיעור כולל פגישות אישיות מחוץ לכותלי שדה התעופה באווירה רגועה ונינוחה, כל זאת ע"מ להבטיח ניצול מקסימלי של זמן טיסה יקר מפז ורכישת הרגלים של טייס טוב.
כיום כשבאמתחתי 200 שעות טיסה בהן הטסתי את משפחתי, ילדי וחברי בכל רחבי הארץ בביטחון תוך ידיעה כי הוקנו לי הידע וההרגלים לטיסה נכונה אני יכול לומר בפה מלא כי בחירתי בגדי הייתה נכונה ובמקומה. מיותר לציין כי בהדרכתו של גדי זכיתי גם ב"הגדר מכשירים" הנכסף.

גדי תודה !

בברכה,
מנדי לופטין – רו"ח
מנהל כספים

 
 
גדי אדן - נייד: 052-6890340 מייל: gadan2@gmail.com
Harmon-ya Design studio
לייבסיטי - בניית אתרים